Vlora, Mbretëresha e Rivierës Shqiptare

Vlora ,qyteti i mikëpritjes organizon ‘Nata e së Premtes’

August 10, 2018

Në një eveniment madhështor ,Bashkia Vlorë në bashkëpunim me të gjithë bizneset në Lungomare ju ftojnë të shijoni mikëpritjen vlonjate,muzikë dhe streetfood për të gjithë pushuesit dhe vizitorët e qytetit. Ora 21:00 deri 21:30 birra dhe pije falas ne sheshin Lungomare ( ish shkolla Marines).Nën shoqërinë e muzikës së këngëtarit Alban Skënderaj ju ftojmë të gjithëve te festojmë deri ne oret e para të mëngjesit.

Last modified: August 10, 2018

Comments are closed.