Shfaqje me rastin e festave te fundvitit!

Parodistët e rinj të Vlorës u ngjitën sërish në skenë përball publikut vlonjat në Lungomare, në një koncert festiv me rastin e krishtlindjeve.Aktiviteti u realizua falë mbështetjes së bashkisë Vlorë, teksa një falenderim i vecantë shkon dhe për grupin e valles ” P_E Group” . Falenderojmë dhe vajzat e mrekullueshme të kërcimit “Royal Dance Academi “. Një falenderim shkon gjithashtu për gjithë këngëtarët e rinj që performuan në këtë aktivitet.

Faleminderit publikun vlonjat për mbështetjen e dhënë, emocionin dhe duartrokitjet e ngrohta.

You may also like...