Vlora ,qyteti i mikëpritjes organizon ‘Nata e së Premtes’

Në një eveniment madhështor ,Bashkia Vlorë në bashkëpunim me të gjithë bizneset në Lungomare ju ftojnë të shijoni mikëpritjen vlonjate,muzikë dhe streetfood për të gjithë pushuesit dhe vizitorët e qytetit. Ora 21:00 deri 21:30 birra dhe pije falas ne sheshin Lungomare ( ish shkolla Marines).Nën shoqërinë e muzikës së këngëtarit Alban Skënderaj ju ftojmë të gjithëve te festojmë deri ne oret e para të mëngjesit.

You may also like...