Category: Aktivitete

“Dita e Evropës”, në Vlorë

Sot, mirëprita dhe mbështeta idenë e Ambasadorit të BE-së në Tiranë, SH.T.Z Luigi Soreca, për të përzgjedhur Vlorën si qytetin, si Bashkinë ku, në 9 Maj, do të festohet Dita e Evropës. Kjo ditë...

Show me fishekzjarre!

Date 31 Dhjetor ora 23:00 te gjithe ne shesh ne Lungomare te presim 2020 me Fifin dhe Young Zerka mes muzikes dhe fishekzjarreve! Kërcime, Këngë, D.J ! Spetakël me fishekzjarrë dhe argëtim për Ju.

Christmas Night

Ej kalamaja ,kalamaja ! Ejani tè festojmë së bashku festat me te bukura, Krishtlindjen e Vitin e Ri 2020 !Këngë ,valle , babagjyshi do te jetë te ne. Tollumbace, dhurata  e plot supriza te...